Home › Jak zagospodarować ścianę nad schodami?

Jak zagospodarować ścianę nad schodami?

Udekorowanie własnego mieszkania oznacza ogromne wyzwanie. Zanim zaczniemy planowanie prawdopodobnie nie jesteśmy świadomi, jak wiele czeka na nas dylematów. Przestrzeń w swoich czterech ścianach wymaga solidnego rozplanowania. Nie ominie cię przeglądanie stron internetowych o urządzaniu wnętrz oraz wertowanie aktualnych gazet. Najczęściej skupiamy się w pierwszej kolejności na najważniejszych pomieszczeniach. Z czasem jednak przychodzi czas również na mniej ważne składniki wystroju mieszkania. Przykładem może być przestrzeń umieszczona nad schodami. Warto odpowiednio ją udekorować, ponieważ większość z domowników będzie mijać ją przynajmniej kilka razy każdego dnia.
Fajnym pomysłem na zaaranżowanie tej na pozór niepotrzebnej przestrzeni jest stworzenie swojego rodzaju kącika wspomnień. Żeby wcielić w życie ten pomysł, niezbędne są familijne zdjęcia. Najlepiej wywołać je w różnych wymiarach i oprawić w ramki o jednorodnej kolorystyce. Każde zejście po schodach będzie wywoływać ciekawe wspomnienia.W wielu domach nie ma odpowiedniego miejsca, żeby wystawiać rodzinne fotografie. Dobrym sposobem na urządzenie ściany na klatce schodowej jest naklejenie odpowiedniej fototapety. Świetnie będą prezentować się te fototapety, na których można zobaczyć głębia. Przestrzeń klatki schodowej optycznie zyska parę metrów. Ciekawy efekt można uzyskać, wybierając fototapetę ze... schodami.

Uzyskasz iluzję, jak gdyby z twoich schodów można było przedostać się na włoską dróżkę czy malowniczą parkową ścieżkę. Jeśli wolisz mniej ekstrawaganckie pomysły, weź pod uwagę użyteczne oświetlenie na ścianie nad schodami. Mogą elegancko wyglądać, a jednocześnie wspierać bezpieczeństwo lokatorów..
Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji: sklep z sonoscape

Zobacz:
Jakie są najwygodniejsze buty na przedwiośnie?
Czy opłaca się aplikować suplementy wspierające odchudzanie?
Klasyczny prezent z okazji chrztu